Vi kan staten

Kontakta oss

 
topp1.jpg

Kontakta oss

Kontakta oss gärna om ni har frågor eller vill diskutera hur vi kan hjälpa er verksamhet.
Skicka ett mail till calona@calona.se eller kontakta någon av våra konsulter direkt.

Våra konsulter


  Anna Sundelönn   Kundansvarig   Tel:  070 - 717 02 02  Mail:   anna.s@calona.se

Anna Sundelönn
Kundansvarig
Tel: 070 - 717 02 02
Mail: anna.s@calona.se

  Anna Mathisson   Tel:  070 - 799 14 81  Mail:   anna@calona.se

Anna Mathisson
Tel: 070 - 799 14 81
Mail: anna@calona.se

  Annmarie Skoglund   Tel:  070 - 486 90 88  Mail:   annmarie@calona.se

Annmarie Skoglund
Tel: 070 - 486 90 88
Mail: annmarie@calona.se

  Carl-Henrik Ottosson   Tel:  070 - 483 21 46  Mail:  henke@calona.se

Carl-Henrik Ottosson
Tel: 070 - 483 21 46
Mail: henke@calona.se

  Elisabeth Larsson   Tel:  070 - 597 70 69  Mail:   elisabeth.larsson@calona.se

Elisabeth Larsson
Tel: 070 - 597 70 69
Mail: elisabeth.larsson@calona.se

  Hanna Mermon   Tel:  070 - 483 73 43  Mail:   hanna.mermon@calona.se

Hanna Mermon
Tel: 070 - 483 73 43
Mail: hanna.mermon@calona.se

  Markus Lindå   Tel:  073 - 965 63 60  Mail:   markus.linda@calona.se

Markus Lindå
Tel: 073 - 965 63 60
Mail: markus.linda@calona.se

  Mats Tolander   Tel:  070 - 783 03 33  Mail:   mats@calona.se

Mats Tolander
Tel: 070 - 783 03 33
Mail: mats@calona.se

  Mikael Lindvall   Tel:  070 - 783 03 28  Mail:   mikael@calona.se

Mikael Lindvall
Tel: 070 - 783 03 28
Mail: mikael@calona.se